Jakub Ćwiek & Maciej „LOBO” Linke

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Przyszedł czas na przedstawienie naszych kolejnych przyjaciół, którzy zachwycili się ręcznie tworzonymi zegarkami z drewna marki Plank – Art of Creation. 

Koincydencja pewnych zdarzeń połączyła nas do wspierania się we wspólnych szerokich pasjach.  

Nasza wspólna inicjatywa dotyczyć będzie męskiej linii zegarków Plank Classic oraz nowych produktów, nad którymi obecnie pracujemy 🙂

Jako jednostki to wyjątkowi mężczyźni, artyści, sportowcy, pasjonaci wielu dziedzin życia.

Jakub Ćwiek – Pisarz, publicysta, komik stand-upowy, podróżnik, trochę wariat. Czasem mówi coś mądrego. Zwykle… po pro
Debiutował zbiorem opowiadań „Kłamca”, który doczekał się pięciu kolejnych tomów i multimedialnego uniwersum. W 2007 roku ukazał się kryminał grozy „Liżąc ostrze”, a rok później horror „Ciemność płonie” (aby go napisać, spędził pół roku wśród bezdomnych na dworcu w Katowicach). Stworzył też m.in. czterotomowy cykl „Chłopcy” (2012–2015) oraz dwutomowe „Dreszcz” (2013–2014) i „Grimm City” (2016–2017). Dziesięciokrotnie nominowany do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, zdobył ją w 2012 roku. Napisał też thriller „Szwindel” (Marginesy 2019), a z Adamem Bigajem „Bezpańskiego. Balladę o byłym gliniarzu” (Marginesy 2018).

https://pl-pl.facebook.com/JakubCwiekOfficial

https://www.instagram.com/po.prostu.cwiek/

Maciej „Lobo” Linke − Artysta, Komik, Weteran mieszanych sztuk walki (MMA), Pionier i posiadacz czarnego pasa brazylijskiego jiu-jitsu w Polsce, oraz w judo, Trener sztuk walki

Już od najmłodszych lat interesował się sportem. Razem z bratem Mariuszem zaczął trenować judo. W 1999 roku założył klub Berserkers Team w Szczecinie razem z bratem Mariuszem, Piotrem Bagińskim oraz Robertem Siedziako. W 2004 roku wraz z bratem postanowił odejść z klubu Berserkers Team i założyć swój – Linke Gold Team.

W latach 2004-2010 zdobywał czterokrotnie złote medale na zawodach Polskiej Ligi BJJ. W 2008 roku zdobył brązowy medal na mistrzostwach organizowanym przez federacje CBJJE w São Paulo w kat. do 76 kg. W 2009 roku zajął 2. miejsce na mistrzostwach Europy IBJJF w kat. do 76 kg (dywizja czarnych pasów). Jeszcze tego samego roku zajął 2. miejsce na mistrzostwach North American Grappling Association (NAGA) w kat. do 70 kg oraz 1. miejsce na pierwszych mistrzostwach Europy CBJJE w kat. do 76 kg (dywizja czarnych pasów).

W 2010 podczas mistrzostw Europy organizacji FHJJS zajął 1. miejsce w kat. do 76 kg (dywizja czarnych pasów – mistrzowie). W tym samym turnieju tyle że w kat. otwartej (bez limitu) zajął 3. miejsce. W 2011 ponownie wygrywał mistrzostwa NAGA w dwóch dywizjach natomiast w 2012 zdobył srebro. W 2017 zajął pierwsze miejsce podczas corocznych otwartych mistrzostw Europy IBJJF w Lizbonie.

https://www.facebook.com/MaciejLoboLinke 

https://www.instagram.com/lobo.the.man/

Wspólnie są przede wszystkim przyjaciółmi, którzy tworzą stand-up „ZBIRY STANDUPU”

Jakub-Cwiek-Maciej-Linke2
Jakub-Cwiek-Maciej-Linke-Zbiry-Standupu

#szczecin #lodz #krakow #warszawa #piotrkowska #loft #off #plankart.pl #creative #watch #handmade #art #handcrafted #style #fashion #steel #industrial #minimalism #stone #helius #steel #wood #stone #watch #watches #standup #jakubcwiek #maciejlobolinke