Najlepszej jakości komponenty

Zegarki w Plank tworzymy z wysokiej jakość drewna pochodzącego z recyklingu i różnych miejsc na świecie. Starannie dobieramy drewno i selekcjonujemy jego najlepszej jakości kawałki, które później poddajemy procesowi powstawania zegarka. Większość pracy wykonujemy ręcznie dbając o każdy nawet najmniejszy element. Wierzymy, że dzięki temu nasze zegarki mają nieprawdopodobną energię. Pobudzają emocje.

Artystyczne podejście do zegarmistrzostwa

Chcielibyśmy i mocno wierzymy, że każdy Nasz zegarek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Do tworzenia tarcz z linii Artistic zaangażowaliśmy zaprzyjaźnionych artystów, których pomoc i (kosmiczna) kreatywność jest nieoceniona. Wszystkie tarcze z linii Artistic wykonane są ręcznie z wykorzystaniem profesjonalnych farb, zabezpieczonych przed blaknięciem i starzeniem. Wszystko po to, aby przez wiele lat mogły cieszyć wzrok swą wyjątkową artystyczną formą.

Kreatywność i oryginalność

Naszym celem jest zaskakiwanie oryginalnością, artyzmem i kreatywnością.

Połączenie różnych materiałów

Nasze główne materiały to stal, aluminium, beton, kamień i drewno, które łączymy z najwyższej jakości mechanizmami japońskich i szwajcarskich firm.

Estetyka i funkcjonalność

Przemyślane rozwiązania techniczne, dbałość o funkcjonalność, szczegóły i estetykę to nasz priorytet i cel na każdym etapie tworzenia zegarków Plank.

Jakość na każdym etapie

Duże doświadczenie w zegarmistrzostwie i pasja do tworzenia pozwala nam pieczołowicie dbać o wszystkie standardy stosowane przy produkcji zegarków. Każdy zegarek Plank spełnia najwyższe normy pod względem jakości materiałów i produkcji, po to aby długo cieszył i zachwycał wskazując dokładnie czas.