Zegarki drewniane

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Świat zegarków drewnianych Plank art of creation

Świat się zmienia a zegarki nie? Czy można się z tym zgodzić? Otóż nie – zegarki zmieniają się razem z nim, szczególnie zegarki drewniane! Chociaż wielu miłośników zegarków bardziej doceni te, które gdzieś po drodze zatrzymały się dawno w czasie, szczycąc się swoją formą, konstrukcja, ale ciągle odmierzając czas. 

Zegarek zawsze był i będzie nieodłącznym towarzyszem człowieka odmierzając mu czas, pomagając planować, ale również zdobić jego nadgarstek. Dla jednych zegarek to tylko narzędzie, dla innych coś więcej. Elektronika i smartwatch dziś mocno próbują wkraść się na ręce użytkowników dając wiele możliwości, pomagając między innymi w treningach i utrzymaniu formy, ale również w planowaniu i organizowaniu swojego czasu. Jednak świat zegarków to nie tylko elektronika użytkowa, to również klasyka i kunszt zegarmistrzowski.

Mechanizmy wytwarzane przez najlepszych inżynierów na świecie, zegarki których ceny sięgają nawet milionów, to świat mechaniki i precyzji na który stać nielicznych miłośników zegarków. Zegarki to również sztuka zamknięta w kawałku drewna. Drewniane zegarki są dziś dość popularne i uwielbiane przez wielu użytkowników. Na polskim rynku tego typu propozycji jest dużo i można na prawdę wybierać w asortymencie.

Zegarki drewniane to coś więcej niż tylko zegarek, to często rodzaj biżuterii czy ozdoby. Twórcy ręcznie tworzonych  zegarków bardzo mocno podkreślają ich formę kształt i stosowane materiały. Oprócz drewna możemy znaleźć zegarki z ręcznie malowanymi tarczami, zegarki z grafiką przedstawiająca dowolny obraz. Produkty Plank art of creation mogą dodatkowo posiadać betonowe czy kamienne tarcze w różnych odcieniach i kolorach.

Zegarki Plank w kolorach jakie lubisz!
Zegarki - połączenia drewna z bursztynem!

Producenci zegarków drewnianych, także i my często dają możliwość personalizacji poprzez wybór paska jego koloru, rodzaju drewna oraz możliwość personalizacji tarczy np. tarcza na której zamieścimy dowolny obraz, który wybierze klient lub pozwoli nam zaproponować jakieś rozwiązanie według jego życzenia. Możliwości jest naprawdę wiele. Dodatkowym atutem jest ich niepowtarzalność i wyjątkowość – kupując nasz zegarek masz pewność, że jest on wyjątkowy i nie zobaczysz go nigdy na ręce innej osoby. Warto podkreślić ten fakt ponieważ sprawia on, że mamy na ręce coś co jest tylko nasze jedyne. Spersonalizowanie podkreśla nasz styl, naszą wyjątkowość i wyróżnia nas wśród innych.

Pracujemy z zegarkami od lat,  mamy więc doświadczenie oraz rozeznanie na rynku zarówno zegarków tradycyjnych jak i zegarków ręcznie tworzonych. Zalewa nas rynek chińskich zegarków, które często nie mogą się równać z produktami do których tworzenia dokładamy maksimum starań. A to wszystko żeby wyróżnić się od innych jakością i stylem używając do tego serca, najwyższej jakości materiałów oraz mechanizmów.

Dziś rynek zegarków drewnianych jest wymagający i bardzo często szukamy zegarka wyjątkowego, niepowtarzalnego. Jeśli zależy nam na naturalnych materiałach, tzn. ekologicznych nie będących zagrożeniem dla natury… Jeżeli szukamy zegarka jedynego we wszechświecie, tworzonego w Polsce… Jeżeli interesuje nas zegarek ręcznie wykonany z najwyższej jakości materiałów, stworzony z sercem i wielka pasją… W takim razie zapraszamy do świata Plank art of creation, do świata takich właśnie zegarków, zegarków stworzonych specjalnie dla Was!